Чи доцільно розміщувати рекламу на дошках оголошень?

Досить часто чую таке, що зараз розміщувати рекламу на дошках оголошень не потрібно, що у нас в Україні є тільки 1 нормальна дошка оголошень – ОЛХ, що на інші дошки ніхто вже не заходить, що краще вкладати гроші в контекстну рекламу і т.д.

Ну що ж, кожна думка має право на існування і тут я хочу поділитись своєю.
Так дійсно, ОЛХ – це досить потужний майданчик безкоштовних оголошень, входить в топ-10 сайтів України по відвідуваності. Розміщатись на ОЛХ завжди є сенс, але тут також є свої нюанси. В багатьох рубриках введено ліміти на безкоштовну подачу оголошень, тут не можна розміщати оголошення з попитом на певні товари і взагалі багато чого.

Дошки оголошень для розміщення своїх пропозицій слід підбирати акуратно, якщо хочете, щоб розміщення дало якийсь результат. Зараз я розповім чому. У кожного сайту є так звана domain authority або авторитетність домену. Цей критерій визначається за шкалою від  1 до 100 і чим він вищий, тим і кращий. На цей показник впливає історія домену, кількість посилань з трастових сайтів та інші фактори.

Якщо правильно скласти текст оголошення, визначити ключові фрази, за якими тебе будуть шукати інші користувачі і підібрати правильні дошки оголошень – то ваші пропозиції опиняться на першій сторінці видачі Google!

Як видно з прикладів – майже всі варіанти видачі на першій сторінці Гугл – це посилання на дошки оголошень з конкретним товаром. Хочу одразу зазначити, що такий варіант можливий при просуванні середньо і низькочастотних запитів, бо при просуванні високочастотних запитів (наприклад, купити iPhone) дошки оголошень не можуть конкурувати з великими сайтами, які вкладають величезні суми в рекламу і розкрутку, але їхні результати можуть бути на 2 або 3 сторінці видачі.

Підсумовуючи хочу сказати, що цілком реально просунутись в ТОП видачі Google за невеликі гроші. Головне все чітко продумати. Ви можете замовити розміщення оголошень в нашій рекламній студії – Hermes-TM, оскільки з нами продавати просто. Просто зв’яжіться з нами!